Pracuj na sebe a nevzdávaj sa !!

Autor: Roman Švantner | 19.3.2018 o 23:56 | (upravené 22.3.2018 o 16:48) Karma článku: 1,02 | Prečítané:  548x

Už ako 7 ročný chlapec som mal neskutočné rád hudbu. Pochádzam z hudobnej rodiny v ktorej otec bol súčasťou hudobnej skupiny. Bol som v prostredí kde sa nie len hudba počúvala, ale aj hrávala a tvorila.

Vo veku 14 rokov som si uvedomil, že to asi bude moja životná cesta a bude ma sprevádzať počas celého života. Mnohí hovorili: „Čo ten chlapec z dediny môže ďalej dokázať? Nech si spieva a hrá doma”.
Výrazným medzníkom a posunom vpred bolo odcestovanie do Bratislavy, kde som začal študovať na UK. Stále som sa snažil nájsť dobrý záchytný bod, aby  sa mi podarilo hudobne uspieť. V tom čaše som našiel na internete súťaž muzikálová hviezda ktorú organizovala Muzikálová akadémia. Rozhodne som neváhal a prihlásil sa. V porote súťaže boli výborní umelci a známe mená ako napr. Mirka Marčeková - riaditeľka Muzikálovej akadémie Bratislava, Karol Čálik- slovenský herec a spevák, Ján Slezák - muzikálový herec a spevák či Ľubomír Dolný- skladateľ, dirigent a aranžér. Konkurencia bola veľmi veľká ale nakoniec sa mi podarilo úspešné sa umiestniť.
Po súťaži som sa prihlásil do Muzikálovej akadémie a začal som navštevovať  hodíny spevu u Bagdasara Bayvertyana – speváka a hlasového pedagóga z Viedne. Veľkú podporu mám aj od Mirky Marčekovej, ktorá sa vždy snaží pomôcť ako sa len dá! Akadémia mi dáva neskutočné veľa užitočných vecí, rád do praxe a to nielen po speváckej stránke, ale aj veľa kráť pri písaní textov a hudby.


Cieľom Muzikálovej akadémie pri Divadle Nová scéna je školenie univerzálnosti žiakov a umelcov pre produkcie Novej scény ako aj ich príprava na zahraničné konkurzy. Na akadémii sa vyučujú tri hlavné odbory muzikálového umenia a to SPEV, TANEC, HERECTVO v jednotlivých kurzových kombináciách. 

Pre viac info navštív stránky:  https://www.facebook.com/muzikalovaakademia

                                                 http://www.madns.sk/

Ak vieš o sebe že máš talent, myslíš to vážne a robíš to z hĺbky svojej duše, určíte sa prihlás!  Nebudeš ľutovať! Ak budeš pracovať na sebe a nevzdáš sa, úspechy prídu samé!


RŠ.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Je Rybanič whistleblower? Odborníci sa nezhodli

Rybanič chce názor Súdneho dvora Európskej únie.

DOBRÉ RÁNO

Dobré ráno: Kam chodíte, aj keď hovoríte opak

Ako sa ázijské bistrá zmenili za posledných dvadsať rokov.

Komentár Zuzany Kepplovej

Na Dankovom diplome vlastne nezáleží

Bol by to prezident, v ktorom by nejeden našinec spoznal vlastný príbeh.


Už ste čítali?